LUCIE & ROBERT

Co děláme už víte

Fusky z lásky

Ponožky jsou naše srdcovka

Tak zní název a popis e-shopu, na kterém prodáváme široké portfolio ponožek, které vyrábíme v malé pletárně v Blučině u Brna. Jsme rodinná firma, IVEX COMPANY s.r.o. – https://ivexcompany.cz/ a zabýváme se výrobou ponožek všech druhů, materiálů a použití pro široké spektrum zákazníků od běžného uživatele, přes zájmové spolky, sportovní kluby, reklamní agentury až po marketéry firem a další obchodníky.

Původní majitelé společnosti IVEX Blučina v. o. s. vyráběli ponožky v Blučině již od roku 1992. Od roku 2020 jsme se rozhodli navázat na tradici původních majitelů a pokračovat ve výrobě ponožek založením následovnické společnosti IVEX COMPANY s. r. o..

Kromě prodeje ponožek na e-shopu a v kamenné prodejně v Blučině nabízíme výrobu ponožek na zakázku, které můžete poptávat na stránkách společnosti IVEX COMPANY, s. r. o..

O chod firmy se staráme my, Lucie a Robert. Jsme manželé, máme tři děti a firma je našim čtvrtým. Výrobu jsme převzali od původních zakladatelů Ivanových (odtud pochází název IVEX).

Co děláme nás baví a vidíme v tom smysl i hodnoty. Vždy jsme chtěli něco vyrábět, inovovat a nabízet. Věříme, že s tím, co pro vás vyrobíme, budete spokojeni, že se k nám vrátíte, a že nás třeba doporučíte. Nabízíme vám české produkty z kvalitních materiálů za férové ceny.

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím kontaktního formuláře.