Doprava

Balíky podáváme přes služby Zásilkovna a Česká pošta. Všechny zásilky jsou řádně pojištěny. Můžete si nechat doručovat na dresu, nebo na výdejní místo. Pokud nebudete k zastižení na adrese, bude zásilka dodána do nejbližšího výdejního místa. 

Dodání na výdejové místo 

Během objednávky budete vyzvání k výběru místa, kam si přejete zásilku doručit. Osobně si vyzvednete zboží dle vámi zvoleného výdejového místa. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout nebo pro ni třeba někoho poslat. 

Dodání na adresu 

Zásilky jsou doručeny pomocí kurýra, který bude v danou chvíli k dispozici. Jde o doručení na adresu prostřednictvím volných kapacit dopravců. Dopravcem budete před doručením informováni pomocí e-mailu a SMS.

Platba – formy které přijímáme

Platba platební kartou

Používáme českou platební bránu ComGate (ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, E-mail: platby-podpora@comgate.cz, Tel: +420 228 224 267, https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana). Pohodlný způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Bankovní převod

Platbu bakovním přvodem, můžete zvolit v nabídce plateb v druhém kroku nákupního košíku. Bankovní převod bude využit i v případě, že se během procesu platby kartou něco stane a transakce se nedokončí, pak budete mít možnost uhradit objednávku bankovním převodem.